درباره ما

با سلام:

از اینکه وب سایت شرکت سجاده خورشید اردهال کاشان را برای مشاهده و بررسی کالای مورد نظر خود انتخاب نموده اید سپاس گذاریم.

شرکت سجاده باف کاشان(سجاده خورشید اردهال کاشان) با سابقه ای طولانی در زمینه تولید انواع فرش های سجاده ای تابلو فرش وتبدیل عکس به تابلو فرش و به عنوان یکی از  بزرگنرین عرضه کنندگان انواع محصولات فرش ماشینی و کالاهای مرتبط در کشور و منطقه مشغول به فعالیت می باشد.

برای خریداری محصولات و اخذ نمایندگی با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس:

09132765583

09132615818

تابلو فرش های چهره و گل وگلدان و منظره و طبیعت و حیوان و...

فرش سجاده ای یا سجاده فرش: سجاده فرش محصولی ایرانی اسلامی از تلفیق زیبای هنر و دین برای به نمایش گذاشتن بهترین و والاترین نوع هنر، که رنگی از عبودیت و ابراز بندگی دارد و در نقش‌هایش یادآور ملکوتی بودن ذات انسان است و دل را مهمان بهشت برین قالی می‌کند. فرش‌سجاده ای زینب بخش مسجدها، حسینیه‌ها، نمازخانه‌ها و اماکن متبرکه مذهبی می‌باشد و با رنگ‌های زیبایش نشاط را مهمان این اماکن می‌کند و به تعیین قبله و نظم صفوف نماز که اوج بندگی است کمک شایانی می‌کند. این محصول در شانه های مختلف همچون 440، 500 و 700 بافته می شود که لیست محصولات آن را در بخش محصولات می توانید مشاهده کنید.

فرش تشریفات: فرش تشریفات محصول دیگری از مجموعه تولیدات شرکت فرش سجاده باف(سجاده خورشید اردهال کاشان) می باشد. برای تسحیل مفروش کردن اماکنی که ابعاد آنها خاص می باشد. مکان هایی مثل راهروها، راه پله ها، ورودی سمینارها ، مجالس و همایش ها، این محصول به صورت رول تولید شده و امکان این را دارد که به صورت دو ردیف یا بیشتر در کنار هم پهن شده و به جای فرش استفاده شود و از این سبب به محیط یکپارچگی زیبایی بدهد.
مشاهده نمونه فرش های تشریفاتی

پروژه های انجام شده: مساجد بسیاری توسط شرکت سجاده باف (سجاده خورشید اردهال کاشان)فرش شده که می توانید از طریق لینک زیر آن ها را مشاهده نمائید.
مشاهده پروژه های انجام شده